Close

Milujeme košile.

Ale nemáme rádi jejich nakupování a zkoušení. Proto jsme vytvořili Bespoken.

Naše motivace

Asi nikdo z nás nemá v lásce nákup konfekčních košil. Narazit na značku, která by nabízela kvalitní látku i zpracování košile, u které by Vám nebyly příliš dlouhé nebo krátké rukávy, případně by Vás košile netahala nebo Vám naopak nebyla volná přes ramena, hrudník, či břicho, je pro mnohé z nás nadlidský úkol. A když už konečně najdeme značku, jejíž košile odpovídají naším představám, tak nechceme trávit cenný čas návštěvou obchodů a nakupováním. Zaradovali jsme se, když místní krejčí přišel s „made-to-measure“ (měřenkami), ale poté, co jsme si oblékli výsledek, bylo jasné, že jde stále jen o upravenou konfekci, která má své limity, a navíc málokdy padne tak, jak potřebujeme.

 

Naše poslání

Proto jsme se rozhodli vyhrnout si naše (tenkrát ještě plandavé) rukávy a vyřešit tento problém. Bespoken proto nabízí ručně šité košile na míru, které si můžete objednat online během několika minut z pohodlí Vašeho domova nebo Vaší kanceláře.

Naše košile jsou šity pouze z prémiových látek od těch nejlepších producentů textilií na světě. Nabídku látek přitom pravidelně aktualizujeme tak, aby odpovídala aktuálním formálním i ležérním trendům. Ruční šití košile přesně na Vaše míry zaručí, že Vám košile bude sedět jako ulitá. Při zadání měr si můžete vybrat, zda zadáte míry Vaší postavy, nebo použijete míry Vaší oblíbené košile. Unikátní algoritmus našich krejčích pak zajistí, aby vše vypadalo tak, jak má. S Vašimi mírami si pak dále můžete dále hrát a upravovat je tak, aby přesně vyhovovaly Vašim aktuálním proporcím a preferencím. Samozřejmě nabízíme možnost zvolit konfekční velikost s případnými modifikacemi (fit a délka rukávů), nebo si míry nechat vypočítat. Naše košile šijeme hustými švy s použitím 16 stehů na palec (standardní konfekce používá přibližně 10-12 stehů). Tato poctivá metoda je sice zdlouhavější, ale zaručuje nekompromisní vzhled, odolnost a životnost našich košil.

Kontakt

+420 724 432 223

hello@bespkn.com

Bespoken.cz s.r.o.

Nové sady 2

Brno 602 00

IČ 07704151

 

Jsme také na sociálních sítích!

“Sedí úplně perfektně. Ještě jsem neměl košili, která by tak padla!”
Jan, Praha
“Košile sedí výborně. Hlavně délka rukávů, což je docela působivé na to, že jste mi ji museli dopočítat.”
Michal, Praha
“Krásná látka, bezvadnej střih, děkuju!”
Martin, Brno

Nyní jste už jen pár kliků od Vaší perfektní košile