Close

Míry

Aby Vám košile perfektně seděla, požádáme Vás při každém nákupu o zadání měr. Míry si můžete samozřejmě uložit a použít i příště.

Míry Vaší košile – jde o nejjednodušší variantu měření a ideální řešení pokud už máte košili, která Vám perfektně sedí. Pečlivé měření trvá pár minut a můžete postupovat podle našeho podrobného návodu v konfigurátoru.

 

Míry Vaší postavy – pokud ještě nemáte košili, která by Vám seděla jako ulitá, pak je možné zadat míry Vaší postavy. Doporučujeme někoho požádat, aby Vám s měřením pomohl. Při měření je ideální použít krejčovský metr mít na sobě košili (švy košile při měření pomohou v orientaci, odkud kam máte míry měřit). K měření postavy opět najdete podrobný návod v konfigurátoru.

 

V obou případech zadané míry závěrem ještě prověříme naším algoritmem, abychom si byli jisti, že košile bude vypadat proporčně správně. Pokud bychom měli jakoukoliv pochybnost, tak Vám dáme vědět.

 

Konfekční velikost – Mimo měření nabízíme možnost vybrat si konfekční velikost. Nicméně i zde máte možnost si zvolit fit košile (regular nebo slim) a navolit si prodloužené rukávy a košili (doporučujeme, pokud máte alespoň 188 cm, nebo dlouhé ruce).

 

Výpočet algoritmem – Závěrem můžete zvolit i nejjednodušší řešení – výpočet měr podle našeho unikátního algoritmu. Po zadání výšky, váhy a velikosti límečku Vám algoritmus vypočítá míry Vaší postavy. Ty pak máte možnost ještě přeměřit a případně upravit. 

 

Pokud by košile neseděla na 100 %, můžete nás kdykoliv informovat – rádi Vám pomůžeme najít Vaši ideální velikost.

Nyní jste už jen pár kliků od Vaší perfektní košile