Close

Měníme status quo nákupu panských košil.

Správná velikost košile je pouze jedna – ta Vaše. U nás si objednáte košile ve správné velikosti online.

01.

Vyberte si materiál

Vyberte si z širokého katalogu prémiových látek od nejlepších producentů textilií na světě. Nabídku stále rozšiřujeme tak, aby odpovídala aktuálním formálním i ležérním trendům a aby bylo stále z čeho vybírat. Látky můžete  třídit podle barvy, vzhledu i typu.

02.

Vyberte si detaily

Vytvořte si košile přesně podle svých představ. Vybírat můžete oblíbený tvar límce, střih zad, druh manžety, způsob zapínání košile, knoflíky, kontrasty, nebo např. monogram, jeho umístění a barvu.

tn_kosile_vyber_nahled-8983.jpg
kosile_vyber_nahled-8993.jpg

03.

Zadejte své míry

Aby košile perfektně seděla, požádáme Vás při prvním nákupu o zadání měr. Vašich, nebo – pokud už máte košili, která Vám perfektně sedne, Vaší oblíbené košile. Pokud půjde o míry Vaše, tak vše ještě důkladně zkontrolujeme a pokud bude potřeba, podle našeho unikátního algoritmu upravíme tak, aby vše sedělo a vypadalo skvěle!

 

Pokračovat ve čtení

 

Zadání měr košile je ideálním řešením – pokud něco bezvadně sedí, pak není potřeba to měnit a měření je nejjednodušší. Pro měření košile použijte náš podrobný návod pro měření košile.
Pokud ještě nemáte košili, která by Vám seděla jako ulitá, pak bude potřeba zadat Vaše míry podle našeho podrobného návodu. Doporučujeme někoho požádat, aby Vám s měřením pomohl. Při měření je ideální použít krejčovský metr a postupovat přesně podle našeho návodu. Také je dobré mít při měření na sobě košili (švy košile při měření pomohou v orientaci, odkud kam máte míry měřit).
Zadané míry závěrem ještě prověříme naším algoritmem, abychom si byli jisti, že košile bude vypadat proporčně správně.

Pokud by něco nesedělo na 100 %, můžete provést úpravu měr ve Vaše profilu, nebo nám napsat – s nastavením měr rádi pomůžeme.

04.

Vaše perfektní košile

S šitím košil si dáváme záležet. Proto výroba trvá přibližně 3-4 týdny, nicméně děláme vše pro to, aby byla výroba co nejrychlejší a stále se zrychlujeme.

Vaše perfektní košile

Shrnutí

Látka: Lancaster

Límeček: Klasický

Manžety: Francouzské

Kapsa: Bez kapsy

Kapsa: Bez kapsy

Knoflíky: Bílé

Obšití knoflíkový dírek: Bílá

Monogram: PS

Nyní jste už jen pár kliků od Vaší perfektní košile