FAQ - Bespoken
Close

Frequently Asked Questions

Košile je šita přímo na Vaši míru. Proto výroba včetně doručení trvá v průměru tři až čtyři týdny.

Všechny ceny na našem webu jsou konečné, transparentní a již zahrnují poštovné.

Košile bude doručena na adresu, kterou zadáte. K doručování používáme soukromé přepravce, kteří Vám v den doručení pošlou SMS s předpokládaným časem doručení a na místě Vám ještě zavolají.

Každá první objednávka je kryta naší garancí správné velikosti. Pokud Vám košile nesedí, napište nám na email hello@bespkn.com(případně přes facebook nebo instagram). My s Vámi probereme, jaké míry je nutné upravit a vyrobíme Vám novou košili zcela zdarma. Původní košili si můžete nechat, nebo ji dát na charitu. Pokud jsou úpravy minimální nabízíme možnost nám košili zaslat zpět, my ji upravíme a pošleme zpět s voucherem slevu.

Všechny naše košile jsou v úpravě easy-iron nebo non-iron. V případě easy-iron košili stačí jen rychle přežehlit (pokud ji dobře pověsíte na ramínko a napnete ihned po vyprání, tak není potřeba ani to). Košile v úpravě non-iron se pak bez žehlení zcela obejdou.

Náš obchod funguje pouze online. Pokud ale máte zájem, rádi Vám ukážeme celý vzorník. U té příležitosti Vás můžeme i naměřit (fungujeme v Praze a v Brně, pod domluvě i jinde). Případně Vám rádi zašleme malý vzorník nejoblíbenějších látek.

Nevadí, stačí místo zadání měr použít Bespoken Brain. Stačí zadat výšku, váhu a typ postavy a my Vaše míry dopočteme.

Nemusíte, pokud se při objednávce zaregistrujete, tak si můžete své míry uložit pro příště (míry si také můžete upravovat ve svém profilu).

“Sedí úplně perfektně. Ještě jsem neměl košili, která by tak padla!”
Jan, Praha
“Košile sedí výborně. Hlavně délka rukávů, což je docela působivé na to, že jste mi ji museli dopočítat.”
Michal, Praha
“Krásná látka, bezvadnej střih, děkuju!”
Martin, Brno