Close
Vaše oblíbená košile.
Online.

Vyberte si z široké nabídky kvalitních látek. Naši nabídku pravidelně aktualizujeme a látky vybíráme pouze od těch nejlepších dodavatelů.

Košili si můžete navrhnout a personalizovat do těch nejmenších detailů tak, aby přesně odpovídala Vaším představám.

Zadejte míry, podle kterých Vám košili ušijeme. Podle našich podrobných instrukcí můžete například jednoduše změřit sebe nebo Vaši oblíbenou košili.

4. Výroba a doručení

Po objednání Vám košili doručíme až domů. S výrobou si dáváme záležet, proto trvá v průměru 3 až 4 týdny.

Kvalita zpracování

Zakládáme si na precizní krejčovině a nekompromisní kvalitě materiálu. Proto jsou všechny naše košile ušity z prémiových látek s použitím 16 stehů na jeden palec, což zaručuje jejich dlouhou životnost a perfektní vzhled.

Dokonalý střih

Každá postava je unikátní. Proto nabízíme unikátní košile šité ručně na míru, které zaručují perfektní vzhled a maximální pohodlí. V momentě, kdy potvrzujeme objednávku, bere náš krejčí do ruky nůžky a odstříhává přibližně dva metry látky, ze které ušije košili přímo na Vás. Vaše míry přitom můžete zadat několika způsoby jednoduše online.

bespokenVUT-3002

Bespoken vnáší kvalitní krejčovinu bez kompromisů do online prostředí.

Nabízíme ručně šité košile na míru, které si můžete objednat online během několika minut. Vybrat si přitom můžete z širokého katalogu prémiových látek a z desítek možných personalizací.

Nyní jste už jen pár kliků od Vaší perfektní košile